Zaměstnání v prestižní cestovní kanceláři: spojení příjemného s užitečným

azetdovolena.cz_etrajekty_cz_nahledovy.jpg

Rádi cestujete a myslíte si, že práce v cestovním ruchu je ta pravá pro vás? A proč neskloubit příjemné s užitečným? V takovém případě by možná stálo za úvahu se podívat po volném místě v některé z cestovních kanceláří. Ty nabízejí zaměstnání pro toho, kdo se domluví alespoň jedním cizím jazykem – nejlépe angličtinou či němčinou, je komunikativní, se smyslem pro zodpovědnost.

Práce v cestovní kanceláři je vhodná pro nadšené cestovatele

Práci snů pro milovníky cestování lze najít i prostřednictvím internetu. Stačí si projít jednotlivé nabídky v sekci “Kariéra”, které na svých internetových stránkách uvádějí cestovní kanceláře. Jestliže je člověk šikovný a s příjemným vystupováním, může pak svého potenciálního zaměstnavatele zaujmout do té míry, že ho přijme. V náplni práce nového pracovníka bude mimo jiné i prezentovat například poznávací zájezdy po severní části Evropy a jak se dostat trajektem do Švédska, Norska nebo Finska.

Trajektem do Skandinávie, aneb kam všude je možné se podívat

I z tohoto důvodu je výborné mít praxi v oblasti trajektové dopravy. Je to výhoda, která vám pomůže zúročit nabyté zkušenosti. Trajekty do Skandinávie vyrážejí na svoji cestu každý den a je o ně stálý zájem mezi zákazníky, kteří touží poznat krásy severských zemí, jejich přírodu a temnější život za polárním kruhem.

Dobrý pracovník cestovní kanceláře musí být hlavně trpělivý

Jaké vlastnosti by měl mít uchazeč o zaměstnání v cestovní kanceláři? Kromě výše uvedené komunikativnosti by měl disponovat i příjemným vystupováním. Přece jen bude jednat s lidmi každý den, což je práce psychicky docela náročná. Zákazníci jsou různí, stejně různé jsou jejich požadavky a nároky. Zachovat slušné jednání za každou cenu je hlavní prioritou těch, kteří v cestovním ruchu pracují.

scroll to top