Na dovolenou bez stylových brýlí? Ani náhodou!

shutterstock_203817088.jpg

Chystáte se na svou zaslouženou dovolenou, a přemýšlíte, co vám chybí? Tak si na svůj list nezapomeňte připsat také stylové a kvalitní sluneční brýle. Zazáříte, doplníte svou osobnost, a rozhodně nesplynete s šedým davem. Jaké jsou trendy pro letošní rok?

Oversized už tolik neletí

I když jsou oversized brýle ještě stále nabízeny i v kolekcích předních světových značek, jelikož jsou neodmyslitelně spjaty s některými druhy outfitů, letošní prim rozhodně hrát nebudou.

Až budete přemýšlet, po jakém stylu sáhnout, vězte, že letošním žhavým hitem, který je nejen sexy, ale dokonale doplňuje osobnost každého nositele brýlí, je tvar cat eye, pilot – ale s „ukousnutými“ horními okraji, clubmaster nebo wayfarer. Brýle Fendi patří mezi špici – jak v trendech, tak v kvalitě. Tyto kousky jsou letos in, a budete s nimi prostě swag! Znalci pochopí, jen když projdete kolem… S těmito brýlemi rozhodně nemusíte mířit nízko!

Top kvalita? Už i u nás!

Díky internetu se můžeme těšit z toho, že se k nám konečně dostaly přední světové značky výrobců vysoce precizně provedených brýlí, které navíc určují módní trendy pro nadcházející sezóny.

Sluneční brýle Ray-Ban si jednou nasadíte, a již nebudete chtít sundat. Sami poznáte, že jste narazili na něco více než jen sluneční brýle. Špičková kvalita a do detailu propracovaný design. Změní váš pohled sama na sebe, zvýší sebevědomí, a doladí vaši osobnost do posledního detailu. Luxus!

Nejprodávanější značky

Dlouho český trh usiloval o to, abychom si i my mohli vybírat z nabídky špičkových módních návrhářů dioptrických a slunečních brýlí. Módní domy, jako jsou Moschino, Prada, Dior, Cartier, Gucci, Fendi nebo Jimmy Choo, se tak v oblasti slunečních brýlí dostali i na náš internetový prostor.

Už víte, jaký styl si vyberete?


Nechceš zde reklamu napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
scroll to top