Střední Čechy – ráj výletů a zábavních atrakcí

mirakulum.jpg

Zdroj: mirakulum.cz

Už se nemůžete dočkat jarního počasí, které otevírá bránu k rozličným aktivitám na čerstvém vzduchu. Co dělat s dětmi ve Středočeském kraji? Pokud bydlíte v Kutné Hoře, Berouně, Praze, Kolíně, Kladně, Rakovníku anebo Mladé Boleslavi, vždy si přijdete na své. Mrkněte se na zajímavé tipy na výlety, jež jsou spjaty se sportovní, naučnou i zábavnou tématikou.

Zámky, virtuální centrum i sedačky rikši

Trefou do černého je zámek Zruč nad Sázavou, kde se nachází zábavně-naučná stezka, kuličková dráha, dětské a dopravní hřiště. Lze navštívit vodácké muzeum a shlédnout výstavu panenek a medvídků. Tuto atrakci ocení rodiče dětí starších tří let. V Kladně se pobavíte v herně s virtuální realitou. Centrum zábavy je určeno pro děti starší 5 let. Milovníci kultury a světové architektury nenechají dopustit na skvosty Kutné Hory a projížďku v rikši. Tento druh poznání nezná věkovou hranici.

Kdo si hraje, nikdy nezlobí

V žádném případě si nesmíte nechat ujít legraci v Duhovém parku nacházejícím se ve městě Třebovle u Českého Brodu. Vaše děti neodolají areálu s 57 atrakcemi, hrám i mega show. Dlouhé zimní dny si zpestříte v dětském zábavním centru Šneček v Příbrami. Dětská herna, posezení, občerstvení, velkoplošná TV a připojení k internetu vám přijdou vhod. Školáci starší 10 let si osvěží své dovednosti v únikové hře Abeles v Dobříši. Zato Heroland, země her, vás zavede k dobré náladě. Akce pro děti se konají v Úmoníně.

Smích prostě léčí!

Neseďte doma na zadku a podívejte se do naučného areálu Křikoklát, který pojímá božské lesní hřiště. Česká svíčkárna, mýdlárna a kosmetika Rodas sídlí v Šestajovicích u Prahy. Právě zde si vyzkoušíte svou zručnost ve výrobní dílně. DiscGolfPark Kmochův ostrov v Kolíně vás naučí fígle golfu. Vezměte s sebou ratolesti starší 4 let. V zábavním parku MIRAKULUM v Milovicích si zaskotačíte na trampolínách, lanovkách a v bludištích!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top