Kam na prodloužený víkend po Evropě?

Barcelona.jpg

Už vás to doma pálí a rádi byste vyrazili za kulturou? Zapomeňte na párty, návštěvu divadla, kina, výstavy anebo galerie! Vrhněte se do víru evropských velkoměst, které jsou jako stvořené pro romantický krátkodobý pobyt ve dvou. Ať už se rozhodnete pro Budapešť, Amsterodam, Barcelonu, Paříž, Benátky, Berlín, Stockholm či Vídeň, nikdy nešlápnete vedle.

Sladká Paříž a divoká Barcelona

Snad nikdo neodolá pobytu v Paříži. Kde jinde požádat svou milovanou o ruku anebo vyrazit na druhé líbánky? Atraktivní poklady hlavního města Francie projdete za pár dní. Nesmíte minout Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, Louvre, slavné katakomby i katedrálu Notre-Dame. V Barceloně si osvojíte díla mistra Gaudího, které obdivují turisté z celého světa. Sagrada Familia, římské hradby, noční rej u flamenca i unikátní pláže vám zpříjemní zasloužené okamžiky volna.

Unikátní Benátky a tajemný Stockholm

V Benátkách se projedete gondolou a ochutnáte znamenité těstoviny a pizzu. Mezi největší dominanty Benátek patří kanály a mosty, bazilika sv. Marka a Dóžecí palác. Přeneste se do dob dávno minulých jako mávnutím kouzelného proutku. Možná jste nevěděli, že je Stockholm postavený na 14 ostrovech. Vaše kroky povedou do Starého města Gamla Stan. Královský zámek, vodní kanál, dřevěné domky i galerie vás vřele přivítají.

Historická Vídeň a nezkrotný Amsterodam

Do Vídně můžete vyrazit letecky i vlakem. Vždy o vás bude skvěle postaráno. Jako malé děti se budete cítit v Prátru. Dech historie na vás dýchne při pohledu na Hofburg, Schönbrunn i kostel sv. Štěpána. Prodloužený víkend v Amsterodamu přeje zábavě ve dne v noci. Budete omámeni značkovými butiky, čtvrtí Jordaan, kanály, mosty i všudypřítomnými tulipány. Ceny letenek jsou nanejvýš příznivé, cestování do evropských metropolí si může dovolit opravdu každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top