Radovánky ve Vysokých Tatrách

vysoke-tatry.jpg

Člověk je tvor zvídavý a společenský. Miluje sportování a zábavu v každé roční době. Co s načatým podzimem a přicházející zimou? Jak se smysluplně pobavit? Prodloužený víkend na horách se jeví jako unikátní záležitost. České horské masívy sice přinášejí dokonalý způsob lyžování i turistiky. Což takhle udělat změnu a zavítat ke slovenským sousedům? Vysoké Tatry se postarají o nezapomenutelné sportovní i wellness zážitky v průběhu celého roku.

Skibus a horolezectví

Adrenalin, pohodu, wellness radovánky, koupání a parádní lyžovačku zajistí destivace Vysokých Tater. Zimní měsíce patří běžeckému i sjezdovému lyžování, snowboardingu, skialpinismu, turistice, lezení v ledech, sáňkování, bruslení a pohodlné dopravě skibusem. Obdivujte přírodní krásy resortů kolem Tatranské Lomnice, Štrbského Plesa, Starého Smokovce, Lopušné doliny a Lučivné, Bachlerově doliny a Dolného Smokovce.

Vybavte se do Vysokých Tater podle roční doby

Panoramata přírody odhalte jízdou v nejmodernější 15-místné lanovce na Skalnaté Pleso.

Vaše lyžařské znalosti si prověříte na tratích kolem osady Tatranské Lomnice na nejstarší a nejvyšší sjezdovce z Lomnického sedla 2 190 metrů nad mořem. Visutá lanovka zajistí dopravu na Lomnický štít.

Skalnaté Pleso se postará o zábavu díky indoor fun parku Kamzíkovo. K dispozici je noční lyžování, běžecké tratě a snowpark. Najdete zde svahy pro děti, začátečníky i pro náročné lyžaře.

Půjčovny snowboardů a lyží potěší

Nemáte svoje vlastní lyžařské pomůcky? Služby půjčoven lyží, snowboardů, ski-servis a lyžařské školy hrají prim. Ponořte se do víru ledových ker při ústí Malé Studené doliny a narazíte na bohaté ledopády. Adrenalinová zábava může začít. Vysoké Tatry jsou jako stvořené pro horolezectví. Vždy se informujte o daných podmínkách jednotlivých lokalit a o bezpečnostních povinnostech. Počasí se s vámi mazlit nebude. Děti se pobaví na kluzištích na Štrbském Plesu, Novém Smokovci, Tatranských Zrubách. Sáňkařskou dráhu Hrebienok naleznete ve Starém Smokovci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 Reply to “Radovánky ve Vysokých Tatrách”

  1. Marková napsal:

    V Tatrech jsem byla jenom jednou, ale určitě ta dovolená stála za ty peníze. Opravdu nádherné prostředí a krajina. Slováci jsou milý lidé, všude vás hostí ale nejlepší jsou salaše. To nemá chybu.

Napsat komentář

scroll to top