Kam s dětmi na báječný výlet?

zoo.jpg

Udělejte dětem radost a proveďte je světem dob dávno minulých. Nejmenší členy rodiny neuvěřitelně zajímá doba pravěku a prehistorie. Jedinečná možnost toulek mezi pravěkými zvířaty se otevírá v Dinoparku Vyškov. Unikátní podívanou spojte s návštěvou ZOOparku města a vytvořte si tak perfektní plán na víkendový den. Celou atmosféru jen doladíte návštěvou Aquaparku, kde se děti skutečně plně odreagují.

Jak se tam dostanete?

Klenot prehistorických dob jako ve skutečnosti se rozprostírá ve Vyškově u Brna. Vstoupit do něj lze jen přes ZOOpark. Nachází se přímo v centru města. Speciálně vytvořený Dinoexpress vám doveze za prastarými zvířaty a dalšími dětskými atrakcemi. Dinopark nelze navštívit samostatně. Zato doba jeho pobytu v něm není nikterak omezena.

Vlakem, autem i pěšky

Cesta autem je jistě nejpohodlnější. U hlavního průtahu se odbočí u supermarketu Lidl od olomouckého směru doleva. Právě zde je parkoviště Zoo. Pokud vjíždíte do města odjinud, směrovky vás k Dinoparku snadno dovedou. Jsou na každém rohu s nápisem ZOOpark. Jestliže jedete autobusem, vystoupíte na hlavním nádraží a půjdete ulicemi Brněnská, Hřbitovní a Cukrovarská. Zde spatříte vchod do ZOO. Je to asi 300 metrů. Od vlakového nádraží se dáte ulicemi Nádražní, Hřbitovní a Cukrovarská. Vzdálenost je opět cca 300 metrů.

Ceny vstupenek a radovánky všeho druhu

Vstupné do Dinoparku a ZOOparku činí pro dospělé 160 korun. Děti od 3 do 15 let zaplatí 110 korun. Děti do 3 let neplatí nic. Také psi mají vstup povolen, na vodítku s náhubkem a vlastním úklidem. Navštivte 3D Kino a DinoAquarium. Zhlédnete film v ceně vstupenky. Procházkou po parku narazíte na dinosaury ve své životní velikosti, téměř jako živí. Malé děti z nich možná budou mít trošku strach. O každém prehistorickém zvířeti si přečtete zajímavé informace. Projeďte se také na visuté lanovce DinoBike.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top