Prodloužený víkend ve Francii

eiffelova-vez.jpg

S koncem léta jsou lidé nevrlejší. Ztrácí se jim možnost cestovat a lebedit v nitru přírody anebo v objetí památek. Dokonalou variantou luxusního prodlouženého víkendu je pobyt v hlavních či velkých městech Evropy. Vytvářejí snadný a dostupný výletní cíl. Možnosti cestování jsou různorodé, nejvhodnější je ovšem letecká doprava. Dominuje rychlostí, komfortem a bezpečností.

Vzhůru za slavnou Eiffelovkou!

Zamilovaní si jistě rozhodnou pro návštěvu Francie, Benátek anebo Říma. Vždyť tako města jsou plná romantiky, nočního a kulturního vyžití. Nemluvě o procházkách kolem moře a dechu starých dob. Eurovíkendy v Paříži patří k velmi atraktivním. Momentálně jsou v nabídkách s průvodcem, transfery i v levnějších variantách.

Do Paříže za gastronomickými magnety

Pokud už přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem, připravte prodloužený víkend v Paříži. Cestovní kanceláře a agentury nabízejí luxusní ubytování v hotelech, dokonalé speciality země, pestrý doprovodný program i služby průvodce. Zvolte si zájezd do města muzeí a přepychových památek v jakémkoli ročním období. Nikdy se nezklamete.

A na co nesmíte zapomenout?

Kroky turisty by měly vést ke katedrále Notre Dame, do Louvru, na náměstí Bastily a Champs Elysées. Spatřit na vlastní oči Eiffelovu věž, je pro mnohé návštěvníky Paříže sen. Procházka po nábřeží Seiny, kolem Martova pole, Pont Neuf a prohlídka hrobky císaře Napoleona vás nabije vitalitou. Muzea, nákupy, relaxace v kavárnách a návštěva Montmartru se vryje do vzpomínek už navždy. Nedaleký zámek Versailles tvoří jedinečnou perlu architektury a historie.

Cestujte letadlem

Moderní přístup k cestování zajistí letecké spojení z Prahy, Ostravy a Bratislavy. Podlehněte pohodlnému letu a buďte u impozantních klenotů coby dup. Ceny 4 – 5 denního zájezdu se pohybují nad 10 000 korun. Pobyty se nesou v rytmu luxusu, vynikajícího jídla a nevšední zábavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top