Zábava pro děti v Berlíně

tropical-island.jpg

Chystáte se s dětmi do Berlína? Věřte, že vás zde čekají skvělé zážitky. Na první pohled vás zaujmou rozsáhlé parky, ale zoologická a botanická zahrada, koupání v jezerech a skotačení v aquaparcích. Mezi atrakcemi pro děti i dospělé jsou samozřejmě největší klenoty architektury. Zkrátka a dobře, spojíte příjemné s užitečným. Vaše ratolesti budou nadšené.

Aquaparky vás nikdy nezklamou

Snad nejznámějším aquaparkem je Tropical Islands nacházející se asi 60 kilometrů od Berlína. Tento gigantický skvost pojme na 7000 návštěvníků. Budete relaxovat na písečné pláži, projdete si tropický prales i luxusní nákupní galerie. Zavítejte do největšího vodního světa se saunami, tobogány, dětským klubem Tropino, minigolfem, posilovnou, restauracemi a bary. Přímo v Berlíně hotelu Radisson u Alexanderplatz, leží Aqua Dom, akvárium ohromných rozměrů, kde žijí cenné druhy korálů a ryb.

Zoo a parky Berlína

Vaše kroky povedou do slavné ZOO v Berlíně, která byla otevřena již v roce 1844. Nachází se v ní nejvíce druhů zvířat na světě. Určitě si oblíbíte ledního medvěda Knuta, který je maskotem ZOO. Není nad to strávit den na čerstvém vzduchu v jednom z mnoha parků s venkovními hernami. Za zmínku stojí Tiergarten umístěný v srdci Berlína. Victoria Park ohromí dechberoucím vodopádem. Neméně zajímavé jsou také Volkspark Friedrichshain a Treptower Park. V letních měsících si odpočinete u Wannsee a Müggelsee. Obě letoviska jsou navštěvované nejen Berlíňany. Koupání, vodní sporty, dětská hřiště, vyjížďky lodí i diskotéky.

Berlínská muzea

Vydejte se s dětmi za poznáním do berlínských muzeí, jako jsou Filmové muzeum, které se především věnuje historii německé kinematografie, ale i Technické muzeum s výstavou lokomotiv, letadel anebo lodí. Nesmíte zapomenout na Botanickou zahradu ve čtvrti Dahlem a Voskové muzeum Madame Tussaud´s s pestrou plejádou voskových figurín známých osobností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top