Spojte dovolenou se zajímavými zážitky. Jakými?

hokej.jpg

Také nepatříte do skupiny těch lidí, pro které by byla dovolená jenom synonymem toho, že se budou válet na horkém slunci na pláži? V tom případě je vhodné spojit vaši cestu se zajímavými zážitky. A jaké to mohou být? Podívejte se s námi na několik tipů. 

Vyrazte na hokej

Ano, i toto může být skutečně nezapomenutelný zážitek spojený s vaší dovolenou. Samozřejmě nemáme na mysli tu tuzemskou, ale máme na mysli pobyt za velkou louží. A zde by byl doslova hřích nekoupit si poutavé zájezdy na NHL a neužít si atmosféru, která je s nimi spojena. Jsou to nejenom do posledního místa vyprodané haly, které vás zaujmou. Opomenout nelze ani: 

  • Kvalitu hokeje 
  • Velké emoce 
  • Špičkové hráče 

Zkuste také zábavní parky

Milujete trochu adrenalinu a zároveň i trochu zábavy? Pokud ano, zkuste zábavní parky. Dokonce můžete vše propojit s naším výše zmíněným tipem. Odpoledne se můžete pobavit v zábavním parku a večer, místo odpočinku na hotelu vyrazit na některé z utkání, která přináší nabídka zájezdů na Chicago. Tedy na jeden z velmi známých, oblíbených a také velmi dobrých týmů NHL. O zábavu na celý den je postaráno. Zvláště, pokud milujete adrenalin a také sport v podobě hokeje. 

Poznávejte místní  

Je jasné, že to první, kam kroky turistů směřují, jsou především různé historické památky, nebo architektonické krásy. Pokud jich budete mít dost, zkuste poznat místní obyvatele a jejich kulturu. Co může v mnoha velkých městech přít vhod? Třeba různé kulturní nebo hudební festivaly. A pokud se chcete do určité lokality přímo zamilovat, pamatujte na to, že láska prochází žaludkem. Zkuste místní kuchyni, třeba ze stánků přímo na ulici. Pro vaše chuťové pohárky to může být také jeden ze zážitků, na který dlouhou dobu zcela určitě nebudete moci zapomenout. Trend poznávat místní kulturu přes jídlo je v posledních letech velmi populární. 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
scroll to top