Accor Hotels – vyhledejte si komfortní hotely po celém světě

ibis.jpg

Pro všechny vášnivé cestovatele i pracovně vytížené manažery je určen vyhledávač ubytování Accor Hotels. Proč se namáhat, když to jde tak snadno? Můžete se spolehnout na pestrou paletu hotelů nacházejících se v nejpřitažlivějších lokalitách tuzemska i zahraničí.

Dubaj – koupání a památky jako na dlani

Ukořistěte nejlepší dovolenou ve svém životě a vybírejte mezi špičkovými hotely v Dubaji. Jen si představte, jak pozorujete nejvyšší věž světa a kocháte se výhledem na městskou pláž. Pokud máte zájem, tak se rozhodněte pro pobyt v resortu Sofiel The Palm Dubai. Komfort, vůně starých časů i moderní tep vás srazí příjemně na kolena. Možná se vám zalíbí Sofiel Dubai The Palm Luxury Apartments Hotel, který disponuje 182 přepychovými apartmány s dokonale vybavenou kuchyní a vlastním balkonem. Nároční výletníci si jistě zamilují tropické království, Sofiel Dubai The Palm Resort a Spa, nacházející se na soukromé písečné pláži Palm Jumeirah.

Bratislava – perla Slovenska

Potřebujete ubytování v hlavním městě Slovenska? V tom případě máte v nabídce vyhledávače Accor k prohlídce hotely v Bratislavě v plné své kráse. Politické, kulturní a hospodářské centrum země vás ohromí svou architekturou a společenským vyžitím. Naplánujte si prodloužený romantický víkend v Bratislavě a navštivte muzea, galerie, divadla i noční kluby.

Hotel Ibis Bratislava – pohodlí na dosah ruky

Perfektním tipem pro ubytování v půvabném a hlavním městě Slovenska je Hotel Ibis Bratislava. Ihned vás zaujme jeho poloha, leží přímo v srdci metropole, ihned u vstupu do pěší zóny Starého města při úpatí hradu. Pokoje jsou zrekonstruované s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Za zmínku stojí stylová restaurace i bar. V nabídce naleznete také pokoje s bezbariérovým vstupem a dalším vybavením pro handicapované hosty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top