Absolutum Boutique Hotel – komfortní ubytování v Praze

img_0001_hdr0_1493029442_1280x720_tt_90.jpg

Pro všechny, kteří se chystají do hlavního města za zábavou, romantikou i pracovními povinnostmi, je určeno komfortní ubytování. Pokud nevíte, kde si užít drahocenné chvíle volna ve dvou anebo marně hledáte ideální místo pro uspořádání konference, lze doporučit hotel v Holešovicích. Můžete počítat se stylovou restaurací Restaurant Salut, trendy konferenčním a školícím centrem, wellness relaxačním prostorem a pohodlnými pokoji.

Pokoje vybavené v moderním duchu

Veškeré pokoje Absolutum Boutique Hotel jsou zařízeny v moderním stylu, nechybí ani přirozený příliv denního světla a klimatizace. Rozhodně musíme zmínit minibar, exkluzivní koupelnu s koupelnovou kosmetikou a vysoušením vlasů. Pracovně vytížení hosté ocení Wi-Fi internetové připojení 60/60 Mbps. Lze vybírat hned z několika druhů pokojů, jako jsou Superior, Deluxe, Junior a Suite. Hotel v Praze 7 vyhoví i nejnáročnějšímu klientovi.

Stravování je plně zajištěno

Je jasné, že bez pořádné snídaně není možné začít úspěšný den, proto je pro hosty připravena bohaté ranní občerstvení v restauraci Fresh Restaurant. K dispozici je obrovský výběr pokrmů a nápojů, pečivo, zelenina, ovoce, jogurty i cereálie. Snídaně jsou podávány od 7:00 – 10:00. Restaurant Salut je jako stvořená pro odpočinek u lahodného jídla, a dokonce je možné posedět u krbu. Šéfkuchaři připravují mezinárodní i tuzemské lahůdky. Restaurace má 60 míst a lze ji využít k firemnímu i společenskému požadavku.

Konference v Praze už není problém

Najít reprezentativní konferenční prostory v Praze je někdy oříšek. Naštěstí je tady Absolutum Boutique Hotel disponující vzdělávacím a konferenčním centrem MAX, které je vybaveno moderním školícím vybavením a funkčními technologiemi. Hotel leží v Holešovicích, kousek od stanice metra a tramvaje. Postačí jen 3 minuty chůze a jste u vlakového nádraží Holešovice. Samozřejmostí je skvělé napojení na výpadovku Teplice, Ústí nad Labem a městský okruh.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top