Hotel Royal Prague – luxusní ubytování v hlavním městě

lobby-bar.jpg

Ne všichni se spokojí se standardním ubytováním. Ať už cestujete do hlavního města za prací, poznáním drahokamů architektury anebo chcete stylově oslavit líbánky či výročí svatby, je pro vás jako stvořený Boutique hotel v Karlíně. Pokud dáte přednost pobytu v nádherném hotelu, který leží v Business City, pouhé 2 zastávky metra od srdce Prahy, počítejte s nezapomenutelnými zážitky.

Relaxace v komfortních pokojích

Budova hotelu je vytvořena v  duchu moderní architektury. K dispozici je 196 trendy zařízených pokojů. Ubytování je určeno nejen pro obchodní cestující, business klientelu, ale také pro zamilované páry a milovníky pohodlí. Pokoje nepostrádají postele s kvalitními matracemi, trezory, satelitní TV, klimatizaci a odhlučněná okna. Koupelna je vybavena kosmetickými přípravky značky Alda. Hosté mohou využít vysokorychlostní internet zdarma. Hotel v Praze Karlín může nabídnout i bezbariérové pokoje se signalizačním systémem v koupelně.

Hotelové služby pro vaše potěšení

Luxusní hotel v Praze 8 se může pochlubit recepcí fungující 24 hodin denně a profesionálním personálem. V žádném případě není problém zajištění vstupenek na společenské a sportovní akce ani taxi po metropoli. Hoteloví hosté mohou odpočívat ve wellness centru, kde jsou sauna, relaxační prostor i místnost s vonnou párou. Nikdo neodolá masážím, manikúře, pedikúře a pleťovým procedurám. A konečně je k dispozici i fitness se stroji Technogym.

Lobby bar – příjemné posezení s přáteli

Pokud byste chtěli pozvat obchodního partnera na šálek delikatesní kávy a sjednat přitom důležitý obchod, nabízí se diskrétní prostor Lobby baru. Večer lze místo využít k posezení u sklenky lahodného středomořského vína, točeného piva, míchaných nápojů i kvalitní whiskey. Lobby bar je otevřen každý den od 11:00 – 23:00.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top