Jurys Inn hotel – útulné ubytování v centru Prahy

jurys.jpg

Plánujete romantický prodloužený víkend v hlavním městě anebo hledáte reprezentativní konferenční prostory v Praze? V obou případech vás nezklame hotel v Praze na Florenci. Moderně řešený objekt se nachází přímo v srdci metropole. Díky tomu si dopřejete poznání všech klíčových drahokamů architektury, magických uliček a kouzelných zákoutí. Ke všem klenotům města se dostanete pěšky během pár chvil. Ideálním výchozím bodem je také stanice metra Florenc a tramvajové zastávky u hotelu.

Jaké atrakce jsou v blízkosti hotelu?

Jakmile se ubytujete v luxusně zařízených pokojích, můžete se vydat za zábavou a poznáním. Nesmíte minout Muzeum hlavního města Prahy ani karlínské hudební divadlo. Konferenční hotel stojí nedaleko obchodního domu Bílá labuť a nákupní pasáže Florentinum. Na náměstí Republiky se nacházejí obchodní galerie Kotva a Paladium, rovněž dům U Hybernů a secesní Obecní dům. Romantici ocení procházku kolem Negrelliho viaduktu a ramen Vltavy. Nechybí ani blízké tenisové kurty a park.

Konference a firemní akce

Nesmíme zapomenout na to, že se hotel pyšní moderně vybaveným konferenčním prostorem, kde lze uspořádat semináře, firemní akce a konference. Nechybí Wi-Fi připojení zdarma, klimatizace a vestavěný zvukový systém. Účastníci školení, manažeři, ale i turisté prahnoucí po poznání pražských pamětihodností se mohou ubytovat v komfortních pokojích s pohodlnými postelemi, TV s plochou obrazovkou, pracovním stolem a přepychovou koupelnou.

Bistro a bar mají styl

Jurys Inn Prague je doplněn také bistrem a barem, kde je nabízeno zajímavé menu. Bistro v Praze vyniká příjemnou atmosférou, jen tak si vychutnáte tuzemskou i zahraniční kuchyni dokonale. K dispozici jsou snídaně, obědy, odpolední kávy i večeře. Personál hotelu je profesionální a postará se o všechny vaše přání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top