Prokop Boutique Hotel – luxusní relaxace v Praze

patio.jpg

Plánujete romantický prodloužený víkend anebo se chystáte na služební cestu do hlavního města a nevíte, kde se ubytovat? Jak by se vám líbilo strávit hned několik nocí v nádherných a moderně vybavených pokojích, kterými se pyšní hotel v Praze na Žižkově? Poznáte magické uličky, kuriózní hospůdky, romantickou náladu a historický tep této čtvrti, jež se do historie pražských báchorek nezapomenutelně zapsala.

Ubytování a služby

Boutique hotel na Žižkově ohromí funkcionalistickým vzdušným interiérem, přátelskou atmosférou a samozřejmě komfortním dojmem. Je jako stvořený pro strávení dovolené i uskutečnění pracovních povinností. V jeho blízkosti najdete cenné pamětihodnosti. Největší drahokamy hlavního města jsou na dosah ruky. Stejně jako pestrost kulturního a sportovního vyžití. Hosté hotelu mají k dispozici hotelové taxi, atrium, restauraci, lobby a recepci. Naplánujte si obchodní schůzku či romantické posezení v útulných a přepychově zařízených prostorách hotelu Prokop na Žižkově.

Pronájem konferenčních prostor v Praze

Hledáte ideální místo pro uspořádání pracovní akce anebo školení? Pronájem konferenčních prostor v Praze v hotelu Prokop je to pravé ořechové. Lze vybírat mezi prostory různých velikostí a kapacit. Očekávejte denní i umělé světlo, připojení k vysokorychlostnímu internetu, konferenční techniku, skvělou akustiku, nastavitelnou klimatizaci, podlahové zásuvky, fax, kopírku, počítač s tiskárnou. Nenechte nic náhodě, rezervujte si reprezentativní prostory a počítejte s úspěšným průběhem.

Zapomeňte na starosti všedních dní a dopřejte si relaxaci v hotelu Prokop na Žižkově. Přeneste se do dob dávno minulých, leč nezapomenutých. Toto místo je spjato s velikány, jako jsou Vlasta Burian, Jaroslav Hašek, Jaroslav Ježek. Žižkov, to je nenahraditelná atmosféra, hospůdky a kulturní lákadla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top