Jak se připravit na dovolenou a na co nezapomenout?

azetdovolena.cz_online_ergo_cz_nahledovy.jpg

K zaslouženým chvilkám odpočinku vede občas trochu trnitá cesta. V první řadě si na dovolenou musíte vydělat, to je asi nejsložitější. Ale ani potom se nejedná o lehký proces. Nesmí se nic zapomenout, nic podcenit. Prostě, je dobré mít vše naplánované předem, aby se pak nestala žádná nepříjemnost, která by mohla pokazit vaše vytoužené chvíle klidu.

Neriskujte, sjednejte si cestovní pojištění!

Rozhodně se vyplatí si sjednat on-line cestovní pojištění. Stačí mít počítač či chytrý telefon s internetem a vyplnit krátký formulář. Sjednáním pojistky zamezíte mnoha komplikacím. Jakým například? Stačí, aby vás rozbolel v zahraničí zub, a místní lékaři si za ošetření mohou účtovat až 5 000 Kč. A to jsme si vybrali zrovna tu menší položku. Kdybyste náhodou utrpěli vážné zranění, jdou náklady na léčbu až do milionů korun. Proto rozhodně sjednejte pojistku před každou cestou. Kde? Cestovní pojištění levně nabízí Ergo pojišťovna a dává k němu hned několik bonusů.

17 000 spokojených klientů

Za pouhých 10 Kč na den si k pojistce koupíte i doplňky, které vás chrání před nepříjemnými událostmi, jako jsou odcizení nebo ztracení kufrů. V ceně je i pojištění odpovědnosti.

U Ergo pojišťovny si vyberete z mnoha tarifů. Když plánujete cestování po celém světě, doporučujeme tarif s označením W-TripALL, ve kterém je zahrnuto cestovní pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa spolu s kompletní ochranou (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost). Jestli máte v plánu na dovolené vyzkoušet adrenalinové sporty, určitě se vyplatí sjednat připojištění sportů. Než uzavřete smlouvu, rozhodně si nezapomeňte projít VPP pro pojištění do zahraničí, kde se dozvíte všechny důležité informace. Připojte se k více než 17 000 spokojených klientů pojišťovny ERGO, a užijte si svou dovolenou na plno. S klidnou hlavou a úsměvem na tváři.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top