U Karlštejna načerpáte nové síly s notnou dávkou romantiky i luxusu

azetdovolena.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_nahledovy.jpg

I za prodloužený víkend se dá načerpat plno sil. Chvíle můžete trávit ve dvou na v skutku romantickém místě. A co třeba se blíže seznámit s nějakou památkou, kterých máme v naší krásné zemi velké množství? Udělejte si volno, vyrazte na Karlštejn a nechte se unést jeho romantickým okolí. Ubytujete se na místě, které v údolí Berounky stálo ještě dříve než samotný hrad!

Romantika v podhradí

Jako ideální místo pro romantický víkendový pobyt nebo dokonce místo pro svatbu je Hotel Mlýn Karlštejn, který stojí v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky. Nachází se pod hradem Karlštejn a několikrát už získal ocenění pro nejlepší svatební místo roku. Hotel Karlštejn nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, má vlastní odpočinkové a relaxační centrum, nadchne vás i restaurace, pochutnáte si třeba na rybích specialitách.

Jaký pokoj vybrat?

Hotel Mlýn Karlštejn nabízí ubytování v krásných a moderně zařízených pokojích, které jsou tematicky sladěny s prostředím. K dispozici je v hotelu 21 pokojů s celkovou kapacitou 49 lůžek. Ke svému pobytu si můžete vybrat standardní pokoj, rodiny s dětmi budou ubytovány v pokoji s dětskou postýlkou a ženich s nevěstou se mohou těšit do svatebního pokoje. Všechny pokoje jsou samozřejmě nekuřácké, vybaveny Wi-fi a některé mají i klimatizaci. Ubytování u Karlštejna nabízí pohodlí, luxus a odpočinek, který ovšem nezruinuje vaši peněženku, protože ceny za ubytování jsou nízké.

Výlety po okolí

Celá krásná oblast v okolí Berounky nabízí mnoho možností k výletům. Při ubytování v Hotelu Karlštejn máte výbornou startovací pozici. Okolí hotelu Mlýn Karlštejn je vhodné pro pěší i cykloturistiku, za návštěvu určitě stojí i Koněpruské jeskyně, lom Amerika, Solvayovy lomy nebo nepříliš vzdálený hrad Tetín. A samozřejmě nesmíte zapomenout na výlet na hrad. Víte, že i po staletích dokáže překvapit? Nedávno byla nalezena tajná chodba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top