Kde zažít nejlepší lyžování v Rakousku?

rakouske-alpy.jpg

Není nutné pochybovat o tom, že je lyžařská sezóna 2016/17 více než uspokojivá. Komu nestačí tuzemské horské sjezdovky a běžecké tratě, může vyrazit do sousedního Rakouska, kde leží unikátní lyžařské resorty. V Rakousku se nemusíte bát nedostatku sněhu, protože Alpy vás nikdy nezklamou. Dokonalost poskytovaných služeb, bujaré večírky na hotelech, parádní prašan, wellness služby i atrakce pro děti budou vašimi nejlepšími společníky.

Jaký je top vyvolených letovisek

Parádní lyžařské podmínky na vás čekají v resortech St. Anton, Lech/Zürs a Warth-Schröcken. Tato střediska se spojují v jeden gigantický areál Ski Arlberg. Vyzkoušíte novou lanovku Flexenbahn či 305 kilometrů sjezdových tratí St. Anton a St. Christoph, Stuben, Zürs, Lech, Oberlech i Schröcken a Warth. Určitě vás zaujme nová okružní trasa Run of Fame dlouhá 65 kilometrů. Lyžaři na ní překonávají fantastických 18 000 výškových metrů. V tomto přepychovém areálu se potěší lyžaři i freerideři. Počítejte s vysokými výdaji, ale stojí to za to!

Vsaďte na dokonalost rakouských středisek

Další hvězdou je SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental. Vášnivé lyžaře čeká 280 kilometrů sjezdovek, 90 špičkových vleků a lanovek, skvělé podmínky ubytování a vleky spojující střediska Brixen im Thale, Ellmau, Going, Scheffau, Söll, Itter-Kelchsau, Hopfgarten, Westendorf, Angath, Angerberg, Kirchbichl Mariastein a Wörgl. SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental je jako stvořený pro pobyt rodin s malými dětmi i sportovce prahnoucí po adrenalinové jízdě na boulích.

Konečně prima zima!

Trefou do černého je Saalbach Hinterglemm nabízející 270 kilometrů upravených sjezdovek, které si rychle oblíbí zejména začátečníci a méně vyježdění lyžaři. Začátečníci mohou využít lyžařské školy a asi 250 instruktorů. Cena skipasu v hlavní sezóně činí 250 EUR. Není možné opomenout, že zde oceníte 70 lanovek různých druhů, 5 snowparků, ledovou plochu pro bruslení, sáňkařské dráhy i výlety na sněžnicích


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top