Valtické Vinobraní stojí za návštěvu

vinobrani.jpg

Vydejte se na velkolepou vinařskou slavnost do Valtic. Nechte děti doma u užijte si příjemné chvíle u sklenky burčáku, vína a dobrého jídla jižní Moravy. K poslechu vám zahraje cimbálová muzika. Bohatý program vás uvolní a odreaguje. Probíhá od 2. 10. – 3. 10. 2015 na náměstí Svobody. Vinobraní v rytmu folku, pátečního Gastrovečera a exkluzivního sobotního kulturního programu nabije vaše vnitřní baterky.

Oddejte se zvykům jižní Moravy

Zavítejte na unikátní Valtické Vinobraní. Projděte si jarmark, zakupte si valtické víno a hodujte. Obsluha v krojích pozvedne vaši náladu a vrátí vás o několik desítek let nazpátek. Přehlídka zvyklostí, tradičních vinařských exponátů a cimbálové muziky dokáže divy. Kulturní vyžití je zajištěno na maximum. Na Moravě se koná více slavností nesoucí se v tomto duchu, ale ve Valticích si přijdete na nejdokonalejší zážitky.

Průběh akce vás dostane na kolena

V pátek 2. 10. 2015 celá přehlídka začíná. Úderem 19:00 se na Střelecké ulici potkají milovníci vín, burčáku a místních gurmánských specialit. Gastrovečer slibuje příjemný poslech hudby a veselí až do rána. Sobota 3. 10. 2015 je stěžejním dnem impozantního Valtického Vinobraní. Prohlédnete si zboží vinařského jarmarku a ochutnáte nejrůznější dobroty tohoto kraje. Hlavní roli hraje především burčák a víno. Od dopoledních do večerních hodin na pódiu shlédnete valtické a okolní vystupující. Hudba a zábava vás plně uspokojí. Poslechnete si folkovou, cimbálovou i moderní hudbu.

Zábava pro děti a dospělé

Udělejte radost svým dětem a projeďte se s nimi vyhlídkovým vláčkem. Pěkné počasí slibuje lety helikoptérou. Zdarma si prohlédnete Křížový sklep. Veselí zajistí pestrý program populární, rockové i cimbálové hudby. Scénky, smích, vystoupení mažoretek a ukázka latinskoamerických tanců nesmí chybět. Páteční vstupné činí 50 korun. Za symbolické sobotní vstupné 100 korun se náramně pobavíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top