Silvestr na českých horách

silvestr.jpg

Už jen pár měsíců a bude tady zase Nový rok. Před bujarými oslavami nás ještě čekají kouzelné vánoce, oblíbený Silvestr a snad i kupa sněhu k tomu. Pro milovníky pohodové atmosféry, vášnivé lyžaře a turisty prahnoucí po exkluzivním ubytování, jsou připraveny zimní pobyty na horách. Silvestr na horách patří k oblíbeným, není se čemu divit.

Pobyty za příznivé ceny

Pro všechny, kteří nechtějí jako každý rok čekat na sníh, jsou připraveny vánoční pobyty za perfektní ceny. Objednávka pronájmu s předstihem dopřává výhodnou cenu i další dárky ze strany pronajímatelů. České hory jsou jako stvořené pro celoroční zážitkový pobyt. Mnohé chaty a penziony nabízejí pestré služby. Půjčovna lyží, snowboardů, sáněk, wellness služby, bar, restaurace a recepce, kde poradí, jistě potěší.

Neseďte doma, vyjeďte si na hory

Patříte mezi lyžaře anebo se těšíte na pořádnou koulovačku? Ohřejte se s partnerem u krbu a dopřejte si tak romantické přivítání Nového roku. Vezměte s sebou nejlepší přátele a objednejte si chatu u sjezdovky. Sportovní aktivity jsou úzce spjaty se zimními pobyty. Běžky, sjezdovky, snowboard a procházky po zimní krajině, lidé milují. Utečte od víru velkoměst a načerpejte novou energii na českých horách.

Ubytování v soukromí anebo penzion?

Komfortní ubytování na Silvestra, přes vánoce a po Novém roku přináší tisíce pronajímatelů chat, penzionů a hotelů. Jizerské hory, Krkonoše, Jeseníky, Šumava, Beskydy i Orlické hory vám prospějí svými přírodními krásami a upravenými sjezdovkami. Projeďte se lanovkou, lyžujte, zajděte si na výbornou večeři, dopřejte si kosmetické a wellness procedury. Dovolená na horách je dokonalým dárkem pod stromeček. Uspokojí náročné požadavky turistů všech věkových kategorií.

Cestujte po okolí

Při cestě do horských středisek prozkoumejte okolí měst, kde se pořád něco děje. Aquaparky a zábavná střediska pro děti přijdou vhod. Dospělí se nasytí návštěvou divadla, výstavy anebo koncertu. Užívejte si zimní prázdniny a pozorujte bohatý novoroční ohňostroj. V klidném prostředí s příjemnou atmosférou vstoupíte do Nového roku stylově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top