Kam na zimní dovolenou? Špindlerův mlýn nabízí sport i relaxaci

spindleruv-mlyn.jpg

Chystáte se na zimní dovolenou, a ještě nemáte vybrané místo? Vybírání na poslední chvíli se nevyplácí, ale naštěstí je tady náš článek. Prozradíme vám, proč si vybrat pro zimní dovolenkový pobyt Špindlerův mlýn.

Špindlerův mlýn – ráj zimních sportů

Ať už je vaší prioritou sport nebo odpočinek, obojí si ve Špindlu užijete na maximum. Špindlerův mlýn je rájem pro lyžaře, běžkaře, milovníky snowboardů, ale i dalších sportů. Ideální je pro jednotlivce, pro páry i pro rodiny s dětmi. Na místních svazích je k dispozici 25 km profesionálně upravených sjezdovek a ve výstupu vám pomůže celkem 14 lanovek a vleků.

Nemusíte být profesionálové, a dokonce ani nepotřebujete vlastní vybavení. Pro snowboarding, skialpinismus či běžky disponují zdejší půjčovny kvalitním vybavením a v lyžařských školách se vám budou věnovat profesionální instruktoři.

Pokud vás ani jeden ze zmíněných sportů nezaujal, nezoufejte. Na dovolené ve Špindlu se rozhodně nudit nebudete. K dispozici je vám řada dalších aktivit, jako bowling, bruslení, lezení po ledu, paragliding, sáňkařská dráha, sněžné skútry, snowtubing, squash, střelnice a další.

Relaxujte a nabírejte síly

A až budete mít všeho dost a pocítíte, že je čas nabrat znovu síly a zregenerovat sporty unavené tělo, využijte wellnes a relaxační centra. Velký výběr relaxačních procedur nabízí např. Sauna World v Harmony Hotel Club, kde najdete velkou finskou saunu, tropickou saunu, eukalyptovou saunu, parní lázeň, bylinkovou saunu, Kneippův chodník a hydromasážní Whirlpool. Dopřát si tu můžete i masáže. Uvolní vás aroma masáž, baňkování, čokoládová masáž se zábalem, nebo masáž lávovými kameny.

Pokud byste raději turbosolárium, magnetoterapii, přístrojovou lymfodrenáž nebo kryokomoru, můžete vše využít v Clarion Hotel. A když už tam budete a nebudete mít ještě sportování dost, možná vám přijde vhod i místní posilovna.

Pro rodiny s dětmi

Máte ratolesti a chcete je naučit lyžovat, užít si sněhu na sáňkách, nebo si dokonce zařádit ve vodě? Špindlerův mlýn vám poskytne lyžařské školy, možnost sáňkování na sáňkařské dráze, nebo bruslení na profesionálně upravené ledové ploše.

A když už budete mít venkovních sportů dost a děti budou stále překypovat energií, vezměte je do aquaparku, nebo bazénu. Využít můžete přímo Aqua Park Špindl, nebo kryté bazény v Harmony Club Hotel, Hotel VZ Bedřichov, Clarion Hotel a další.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
scroll to top