Nechte se hýčkat ve wellness centru a přespěte v malebném čtyřhvězdičkovém hotelu

65-wellness-den-01.jpg

Zdroj: augustian-life.cz

Dopřejte si zaslouženého třídenního odpočinku například po náročném pracovním týdnu a vypravte se do přenádherného hotelu Augustiniánský dům nacházejícího se ve Zlínském kraji, konkrétně v Luhačovicích, kde si užijete pohodu v hotelovém wellness centru a následně například i v přilehlých lázních, které vás za jejich návštěvu odmění příjemným uvolněním celého těla a pocitem dobře stráveného času.

V konečné ceně tohoto wellness pobytu, jež činí 8 040 Kč za 2 noci, je zahrnuto ubytování pro 2 osoby v plně klimatizovaném dvoulůžkovém pokoji a též i lázeňský poplatek.

Podělte se o chvilky radosti se svými přáteli

Pokud chcete dopřát toto potěšení nejen sobě a osobě, s kterou tento pobyt strávíte, ale zároveň i někomu z vašich dalších blízkých, tak mu můžete zakoupit dárkový poukaz na wellness pobyty, jenž pak může následně uplatnit právě v hotelu Augustiniánský dům a díky němuž dostane jedinečnou možnost prožít chvilky blahodárné relaxace v příjemném a klidném prostředí tohoto hotelu.

Idylické okolí hotelu, jako vystřižené z pohádky, pak v kombinaci s jeho luxusně vybaveným interiérem a wellness centrem z něj dělají ideální útočiště například pro romantické víkendy. Zároveň zmiňované klidné a téměř až rodinné prostředí dělá z tohoto hotelu i vhodného kandidáta pro trávení času s dětmi.

Užije si nejen tělo, ale i chuťové buňky

Obdarovaní dárkovým poukazem se pak krom neomezeného vstupu do Spa & Wellness centra Harmonie, včetně možnosti neomezené konzumace v něm, mohou těšit i na čerstvé, kvalitní a lahodné sezónní pokrmy v hotelové restauraci Symfonie.

Mezi další služby, jež mohou během svého wellness pobytu využívat, patří parkování zdarma v areálu hotelu, uvítací nápoj a odpolední občerstvení v lobby baru či poskytnutí županu a pantoflí k zapůjčení. Samozřejmostí je pak neomezený přístup k hotelové wifi.

Při předání dárkového poukazu nezapomeňte obdarované pak ještě raději upozornit na skutečnost, že jeho platnost činí půl roku od data vystavení, byla by totiž škoda, kdyby přišli o možnost zažít tento jedinečný zážitek plný klidu a pohody.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
scroll to top