Luxusní lázně a wellness, pohlazení na těle i na duši

therme-royalpalace.png

Zrelaxovat své tělo i mysl po náročném pracovním týdnu je nepochybně někdy to jediné, na co myslíme. Někdo volí masáže, někdo sportuje, jiný zase miluje obyčejnou procházku v přírodě. A pokud chcete v rámci zaslouženého odpočinku někam vyrazit a zároveň mít trochu toho pohodlí a luxusu, jsou skvělou možností wellness a lázeňské pobyty.

Uvolněte se a užívejte si

Vyplavit i ty poslední zbytky stresu lze dnes v mnoha wellness a lázeňských komplexech nejen u nás, ale třeba také na Slovensku, které je mezi tuzemskými klienty velice populární. Lázně Turčianské Teplice nabízejí vyhlášené lázeňské pobyty pro kohokoliv, kdo potřebuje vystoupit z každodenního stereotypu, uvolnit mysl a třeba načerpat novou inspiraci. V nabídce najdete řadu procedur.

  • vodoléčba
  • termoterapie
  • léčba zlatem
  • masáže
  • fyzioterapie
  • sauna

Když už lázeňský komplex, tak na špici popularity je tady pochopitelně vodoléčba. Procedury vycházejí z příznivých účinků termální neředěné minerální vody, která je tím pravým bohatstvím Turčianských Teplic. Je jen na vás, co si vyberete, ale vaše tělo vám jistě poděkuje.

Příjemné prostředí pro váš odpočinek

Po všech procedurách se můžete cítit unavení, ale pochopitelně příjemně. Přijdou vám potom vhod luxusní prostory pro vaše ubytování. Ty vám nepochybně nabídne lázeňský ROYAL PALACE hotel, kde se můžete nechat hýčkat do sytosti. Jeho hlavní výsadou je luxus, a proto vás zde uvítá také luxusní kuchyně, která dává ten pravý význam pojmu zážitková gastronomie.

Vaše tělo už si pohody užívá a vaše chuťové pohárky zde zhýčkáte v exkluzivním podniku Restaurant Sissi naprosto stejně. Hotelový someliér váš zážitek z vynikajícího jídla završí vinnými skvosty, ať už z domácí nebo zahraniční produkce. A pokud byste neměli ozdravných procedur stále dost, k hotelu patří také balneo centrum a institut kardiovaskulární rehabilitace.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
scroll to top