Ohřejte se ve slovenských termálních pramenech!

bešenova-1.jpg

Zimní počasí si žádá teplejší oblečení, horké čaje i koupel. Bublinková vana je příjemným relaxem v prostředí domova, ale lenošení v termálních koupelích se ničemu nevyrovná. Kde jinde se vydat za záplavou bublinek než na Slovensko. Tento pohodový prodloužený víkend anebo rovnou celý týden má s sebou hned několik výhod. Podíváte se do jiného státu, ochutnáte jeho gurmánské delikatesy a darujete svému tělu skutečnou idylku.

Slovensko milujeme pro úžasná koupaliště

Nebojte se, že neseženete perfektní místo zaslouženého odpočinku. Slovensko je pokryto více než 40 termálními koupališti, aqvaparky a lázněmi. Letní měsíce jsou doslova nabité malými výletníky a jejich rodiči. Četné zábavní vodní parky praskají ve švech. Děti dovádějí, dospělí relaxují. Prameny mají rozličná zdravotní pozitiva, v tom tkví jedinečnost Slovenska.

Dovádějte jako děti

Navštivte rozličné termální lázně, hotely a penziony. Právě v nich zapomenete na své starosti a lenost podzimu. Ať už se rozhodnete pro resort Bešeňová, Podhájská, Vadaš, Tatralandia, Rajecké Teplice Aquacity Poprad, Senec, Patince, Čajka, Turčianské Teplice či Dolný Kubín, budete spokojeni po všech stránkách. Právě v těchto známých místech to žije na plný plyn po celý rok. Perfektní procedury, kosmetické úpravy, masáže, fitness, wellness zábava, dokonalé jídlo, noční vyžití i radovánky pro děti.

Zájezdy za báječné ceny

Dovolená v zahraničí za super ceny, to je Slovensko. Vydejte se například do dech beroucí Bešeňové a odevzdejte se bláznivým atrakcím v aqvaparku, termálních pramenech. Lázně s celoročním provozem nadchnou všechny věkové generace. Tato oblast je poseta komfortními hotely, jež se předbíhají v nabízených službách. Spolehněte se na luxusní ubytování, snídani do postele, čisté prostředí i stylovou atmosféru. Nač jezdit kilometry daleko, když je kousek za hranicemi ráj.

ZDROJ FOTO: wikipedia.org


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top