Hotel Belvedere – luxusní ubytování v pražském centru

azedovolena.cz_hotelbelvedereprague_cz_nahledovy.jpg

Vyrážíte na obchodní jednání nebo konferenci a chcete být v centru dění? Životem tepající střed našeho hlavního města je ideálním místem. Nasajete atmosféru, chytíte tempo a všechno vám půjde hezky od ruky. Srdce Prahy přitom zdaleka nebije jen pro úspěšné obchody a práci. Pokud vás žene touha po odpočinku nebo zajímavých zážitcích, budete na správném místě.

Ubytování i pro náročné

Nenecháte se uchlácholit průměrnou kvalitou a potrpíte si na vyšší standard? Čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy by měl splňovat vaše představy i nároky plnou měrou. Budete, co by kamenem dohodil od krásného historického jádra, ale i od obchodního centra. Můžete si tak vyrazit za poznáním a krásnými výhledy i za plněním povinností. Kousek od vás se přitom bude tyčit dominanta města – velkolepý Pražský hrad.

Hotel Belvedere – ve znamení vytříbeného stylu

Prvorepublikové kouzlo funkcionalistické architektury v sobě snoubí účelnost a střídmou eleganci. Interiér i exteriér hotelu Praha Belvedere oslovuje jasnými, ostrými liniemi a komfortem. V téměř 150 pokojích najdete perfektní pohodlí a klid. Pokud jste vyrazili za prací, speciální business pokoje nabídnou vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Sklenička v Lobby baru nebo odpočinek na masážích

Chcete projednat obchodní záležitosti nad skleničkou něčeho lahodného? Přivítá vás útulný Lobby bar. V hotelovém bistru pak můžete okusit vybrané speciality. Pokud se potřebujete trochu uvolnit od napětí, zaskočte na tradiční thajskou masáž do salónu, který pro vás bude otevřený prakticky celý den. Hotel nabízí i rozsáhlé konferenční prostory, které můžete využít pro jednání a schůze ve stylovém a příjemném prostředí. Na výsledcích to jistě bude znát.

V centru hlavního města najdete vyžití všeho druhu a prostředí exkluzivního hotelu učiní každý výlet, obchodní cestu nebo dovolenou nezapomenutelnými.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

scroll to top