Kam na podzim? 3 tipy i pro vás

turecko.jpg

Máte v plánu vyrazit za teplem, ale nejste si jisti, kde vás ještě může čekat? Potom dejte na naše rady. Přinášíme vám tipy na oblasti, kde si ještě na podzim užijete nádherně teplého počasí. Podívejte se s námi.

Nebojte se exotiky

První, čím začneme, je rozhodně exotika. V posledních letech je stále populárnější. A to hlavně díky nízkým cenám letenek, díky kterým se ceny zájezdů stále snižují. Kdo chce něco zajímavého, může zvolit podzimní měsíce jako ideální dobu pro start své dovolené. Ne všude však najdete dobré podmínky. Pokud hledáte teplé počasí a minimu deště, zkuste třeba lokality, jako:

  • Mauricius
  • Seychely
  • Spojené arabské emiráty – Dubaj

Láká také Egypt

Druhým naším tipem je destinace, která je také vzdálenější, ale o poznání méně. V poslední době zájem turistů opět roste, na což má vliv jak celková bezpečnost, tak i stále velmi nízké ceny. A také podnebí, jelikož v této zemi je krásně třeba i a konci října. Ideální dovolená v Egyptě tak bude s podzimním obdobím rozhodně spojena. A jakou zvolit konkrétní destinaci? Pokud máte rádi podmořský život, rozhodně zaujme Marsa Alam. Pokud raději ruch města a noční život, nezklame populární Hurghada. Kvalitních hotelů je v obou místech více než dost.

Zahřejete se i v Turecku

V případě této destinace si doporučujeme pospíšit. To proto, že poslední podzimní měsíce zde teploty rapidně klesají. Nyní je však v zemi stále ještě slunečno a moře je příjemně vyhřáté. Pokud chcete dovolenkovat u moře v Turecku právě v tuto dobu, doporučujeme jižní část země. Je označována jako Turecká riviéra. Mezi nejznámější střediska v této oblasti patří jak Antalya, tak i o něco populárnější Alanya. Právě v tomto středisku je vyhlášená Kleopatřina pláž, která je jedním z důvodů návštěvy pro řadu turistů. Nejde však o důvod jediný. Středisko nabídne jak pamětihodnosti, tak i noční život.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
scroll to top